DZ-SMF100A
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
DZ-SMF100A
JLCPCB Part #
C5807905
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1A 100V 123V 162V 1uA 200W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS