CCZ-SMF51CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
CCZ-SMF51CA
JLCPCB Part #
C5807912
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1uA 2.4A 200W 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS