CBZ-SMF24CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
CBZ-SMF24CA
JLCPCB Part #
C5807913
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1uA 200W 24V 29.5V 38.9V 5.1A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS