BZX84C3V3
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
BZX84C3V3
JLCPCB Part #
C41364472
Package
SOT-23
Description
1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 300mW 5uA@1V 600Ω 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS