BZT52C4V7S
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
BZT52C4V7S
JLCPCB Part #
C2932765
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS