5.0SMDJ36CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
5.0SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C49353157
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 36V 40V 58.1V 5kW 5uA 86.06A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS