5.0SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C49353156
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 33V 36.7V 53.3V 5kW 5uA 93.81A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS