GM7401ARZ-3.3-R7
Extended
Manufacturer
GONGMOSEMI
MFR.Part #
GM7401ARZ-3.3-R7
JLCPCB Part #
C41383633
Package
SO-8
Description
-40℃~+125℃ 1.2mA 10mA 10uVp-p 3.3V 3.5V~40V 3ppm/℃ Series ±0.04% SO-8 Voltage Reference ROHS