GM1400AUJZ-3.3-R7
Extended
Manufacturer
GONGMOSEMI
MFR.Part #
GM1400AUJZ-3.3-R7
JLCPCB Part #
C21882469
Package
SOT-23
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 266mV@(300mA) 3.3V 300mA 40V 70uA 8.5uVrms 92dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive SOT-23 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS