GT750P10M
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT750P10M
JLCPCB Part #
C19673814
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.95nF 100V 155pF 20pF 24A 3V 60nC@10V 79W 80mΩ@4.5V P-Channel TO-263 MOSFETs ROHS