GT6K2P10KH
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT6K2P10KH
JLCPCB Part #
C7465413
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 10nC@10V 247pF@5V 25W 3V 3pF@50V 4.3A 525mΩ@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS