GT500P10K
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT500P10K
JLCPCB Part #
C7465425
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 100V 12pF@50V 30A 36nC@10V 45mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS