GT400P10T
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT400P10T
JLCPCB Part #
C19673817
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 106W 2.5V 20pF 260pF 3.2nF 35A 35mΩ@10V 46nC@10V P-Channel TO-220 MOSFETs ROHS