GT120N10
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT120N10
JLCPCB Part #
C224107
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 150A 220W 4.5V@250uA 4.5mΩ@10V 7.5nF 755pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS