GT025N06D5
MFR.Part #
GT025N06D5
JLCPCB Part #
C3038572
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.087nF 125W 170A 2.5V@250uA 3.4mΩ@4.5V 5.125nF 60V 81nC@10V 81pF N-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS