GT025N06AM6
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT025N06AM6
JLCPCB Part #
C5162386
Package
TO-263-6L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 170A 2.5mΩ@10V 215W 5.058nF 60V 70nC@10V 71pF TO-263-6L MOSFETs ROHS