G33N03D52
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
G33N03D52
JLCPCB Part #
C5162388
Package
DFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 144pF 150pF 17.5nC@10V 1V 29W 30V 30mΩ@4.5V 33A 782pF N-Channel DFN5x6-8L MOSFETs ROHS