G20P10KE-B
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
G20P10KE-B
JLCPCB Part #
C22362834
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 116mΩ@10V 20A 3.354nF 69W 70nC@10V 87pF 89pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS