G080N10M
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
G080N10M
JLCPCB Part #
C7465415
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 13.95nF 180A 192nC@10V 1V 362pF@50V 370W 432pF 5.6mΩ@10V、6.2mΩ@4.5V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS