RF4463F30-433
Extended
Manufacturer
G-NiceRF
MFR.Part #
RF4463F30-433
JLCPCB Part #
C5356658
Package
SMD,38x20mm
Description
-126dBm -40℃~+85℃ 13.5mA 3.3V~6.5V 30dBm 433MHz 500mA Transceiver SMD,38x20mm RF Modules ROHS