GM1200ACPZ
Extended
Manufacturer
GONGMOSEMI
MFR.Part #
GM1200ACPZ
JLCPCB Part #
C2928233
Package
DFN-10(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 0.8uVrms 1 1.5V~15V 1.9mA 200mA 20V 328mV@(200mA) 70dB@(1MHz) Adjustable PG Pin、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive DFN-10(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS