GCRH4D18-4R7NC
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCRH4D18-4R7NC
JLCPCB Part #
C439450
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
162mΩ 4.7uH 840mA 840mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS