GCRH2D14A-4R7NC
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCRH2D14A-4R7NC
JLCPCB Part #
C439441
Package
SMD,3x3mm
Description
169mΩ 1A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS