GCNR4018E-6R8M01
MFR.Part #
GCNR4018E-6R8M01
JLCPCB Part #
C439345
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06A 1.45A 124mΩ 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS