GCNR4018E-470M01
MFR.Part #
GCNR4018E-470M01
JLCPCB Part #
C439343
Package
SMD,4x4mm
Description
420mA 47uH 600mA 850mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS