GCNR4018E-100M01
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCNR4018E-100M01
JLCPCB Part #
C439335
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 1.3A 10uH 200mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS