GL80N10A4
Extended
Manufacturer
GL
MFR.Part #
GL80N10A4
JLCPCB Part #
C2886416
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 125W 2.5V 23pF 354pF 4.2nF 65nC@10V 8.5mΩ@10V 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS