GL20N04A4
Extended
Manufacturer
GL
MFR.Part #
GL20N04A4
JLCPCB Part #
C3038122
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 19.5pF 2.5V 20A 247pF 25mΩ@10V 32.5W 34pF 40V 6nC@4.5V N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS