GL12P03-8
Extended
Manufacturer
GL
MFR.Part #
GL12P03-8
JLCPCB Part #
C2886405
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.8nF 12A 14mΩ@10V 180pF 220pF 25nC@10V 30V 3V 3W P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS