GL100N03A4
Extended
Manufacturer
GL
MFR.Part #
GL100N03A4
JLCPCB Part #
C2886419
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 105W 30V 38nC@10V 3V 4.5nF 5.5mΩ@10V 540pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS