X104310D2YYP000
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
X104310D2YYP000
JLCPCB Part #
C5119376
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS