T2232000-D-20-6Y
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
T2232000-D-20-6Y
JLCPCB Part #
C711553
Package
Plugin,P=20mm
Description
22nF 2kV 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS