B2740400-D-10-1U
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
B2740400-D-10-1U
JLCPCB Part #
C711430
Package
Plugin,P=10mm
Description
270nF 400V 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS