B1040630-D-15-1R
MFR.Part #
B1040630-D-15-1R
JLCPCB Part #
C5119344
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS