B1040630-D-10-3U
MFR.Part #
B1040630-D-10-3U
JLCPCB Part #
C5119343
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS