G20-10EM-150
Extended
Manufacturer
GANGYUAN
MFR.Part #
G20-10EM-150
JLCPCB Part #
C256534
Package
Plugin
Description
-20℃~+125℃ 10,000 Cycles 10A 17.5mm 18.5mm 250V 27.8mm PC Pin SPDT 插件 Limit Switches ROHS