G15-10PM-200-1011
Extended
Manufacturer
GANGYUAN
MFR.Part #
G15-10PM-200-1011
Description
-25℃~+125℃ 10,000 cycles 10A 11.5mm 12mm 20mm 250V PC Pin SPDT - Limit Switches ROHS