CK1J100M-CRE54
Extended
Manufacturer
Fujicon Elec
MFR.Part #
CK1J100M-CRE54
JLCPCB Part #
C18214282
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 32mA 5.4mm 6.3mm 63V ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS