2MBI150VA-060-50
Extended
Manufacturer
Fuji Electric
MFR.Part #
2MBI150VA-060-50
JLCPCB Part #
C111289
Package
Bolt Mount
Description
150A 2.05V@150A,15V 200ns 6.2V@150mA 600V 650W 9.7nF 9.7nF IGBT Module Bolt Mount IGBT Transistors / Modules ROHS