BRU20N50
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
BRU20N50
JLCPCB Part #
C328553
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.7nF 20A 260mΩ@10V 280W 400pF 40pF 500V 5V 70nC N-Channel TO-3P MOSFETs ROHS