BRFL20N50
MFR.Part #
BRFL20N50
JLCPCB Part #
C7429869
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 220mΩ@10V 3.39nF@25V 38.5W 40pF@25V 500V 5V TO-220FL MOSFETs ROHS