BRFL12N60
MFR.Part #
BRFL12N60
JLCPCB Part #
C358404
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 2.29nF 235pF 28pF 4V 51W 600V 63nC@400V 650mΩ@10V N-Channel TO-220FL MOSFETs ROHS