BRFL10N65
MFR.Part #
BRFL10N65
JLCPCB Part #
C358403
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.04nF 215pF 24pF 4V 50W 650V 850mΩ@10V 9.5A N-Channel TO-220FL MOSFETs ROHS