BRD70N08
MFR.Part #
BRD70N08
JLCPCB Part #
C358392
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125pF 12mΩ@10V 130W 3.82nF 4V 70A 80V 890pF N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS