BRD50N06
MFR.Part #
BRD50N06
JLCPCB Part #
C328290
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.365nF 22mΩ@10V 42nC@10V 4V 50A 600pF 60V 85W 90pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS