56.34.9.024.0000T
Extended
Manufacturer
Finder Relays, Inc.
MFR.Part #
56.34.9.024.0000T
JLCPCB Part #
C6694616
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 11ms 11ms 12A 24V 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 400V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS