FHP75N100A
MFR.Part #
FHP75N100A
JLCPCB Part #
C438685
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 10mΩ@10V 180pF 195W 2V 3.15nF 65nC@10V 75A TO-220 MOSFETs ROHS