FHF20N50B
MFR.Part #
FHF20N50B
JLCPCB Part #
C2847986
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18pF 20A 230mΩ@10V 3.62nF 48W 4V 500V 56nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS