FHF12N65C
MFR.Part #
FHF12N65C
JLCPCB Part #
C438635
Description
1 N-channel 1.85nF 12A 180pF 20pF 52nC@10V 54W 5V 650V 750mΩ@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS