FHF10100A
Extended
Manufacturer
FeiHong
MFR.Part #
FHF10100A
JLCPCB Part #
C438772
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 200A 5A 770mV@5A 800nA@100V TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS